Jděte a pozvěte na hostinu všechny! (Mt 22,9) – To je téma, které zvolil papež František pro letošní Světový den misií.

Světový den misií – Misijní neděli 20. října 2024 oslavíme v Hlinsku mší svatou a Misijním štrúdlováním. V předvečer Misijní neděle bude v kostele v Hlinsku Misijní most modlitby.

Misijní most modlitby v Hlinsku 2024

• V sobotu 19. října 2024 v 16:15 hodin v kostele v Hlinsku.
  • Misijní klubko srdečně zve vás všechny (děti malé i velké, dospělé a rodiny) ke společné modlitbě za misie, misionáře, chudé a trpící lidi a za šíření radosti evangelia na celém světě.

Plakát Misijní most modlitby v Hlinsku 2024 (PDF)

Misijní most modlitby Hlinsko 2024

Misijní neděle 20. října 2024 s Misijním štrúdlováním v Hlinsku

• Mše svaté v 7:30 a v 9 hodin.
  • Při mši svaté v 9 hodin bude misijní obětní průvod.
  • Po obou mších svatých v Hlinsku budou děti z Misijního klubka nabízet štrúdl.
  • Výtěžek z Misijního štrúdlování bude zaslán na projekty Papežského misijního díla dětí.

Rádi pečete a chcete se do štrúdlování zapojit pečením? Doma nebo společně s Vašimi blízkými upečte štrúdl a přineste jej o Misijní neděli 20. října na papírovém tácku zabalený do mikrotenového sáčku s označením, o jaký druh jde (jablečný, makový, tvarohový, slaný, dia atd.) a odevzdejte jej před mší svatou před kostelem paní Marii Šebkové, dětem a maminkám z Misijního klubka.

Bližší informace na plakátu a u paní Marie Šebkové.

Srdečně děkujeme za Vaši štědrost a pomoc dětem v misijních zemích.

Plakát Misijní štrúdlování v Hlinsku 2024 (PDF)

Misijní štrúdlování Hlinsko 2024

Bližší informace o Misijním klubku v Hlinsku

Jděte a pozvěte na hostinu všechny!“ – Poselství papeže Františka ke Světovému dni misií 20. října 2024 (na webu missio.cz)